Dotace

Jako specializovaná firma se zaměřením na montáž fotovoltaických systémů a komplexní administraci dotací, jsme zde, abychom vám pomohli objasnit proces financování a investice do čisté a udržitelné energie. Naše týmy expertů vám rády poskytnou veškeré potřebné informace a rady ohledně získávání finanční podpory pro vaše projekty fotovoltaiky. Jsme připraveni vás provést celým procesem a pomoci vám využít dostupné dotace na plný potenciál. Zjistěte, jak můžeme společně přispět k vaší energetické nezávislosti a ochraně životního prostředí.

Až 220 000Kč

Na fotovoltaiku

Až 15 000Kč

Na nabíječku pro elektromobil

VŠE VYŘÍDÍME ZA VÁS

Vaše spokojenost a pohodlí jsou pro nás prioritou. Proto se naše firma specializuje na vyřízení dotací na fotovoltaiku za vás. Když se rozhodnete spolupracovat s námi, naše zkušené týmy vás provedou celým procesem získání dotace od začátku do konce. Od vyplnění potřebných formulářů po komunikaci s příslušnými orgány a dohledání finanční podpory – my se postaráme o všechny administrativní a byrokratické kroky, abyste mohli co nejrychleji využít výhod fotovoltaického systému. Vaší jedinou starostí bude sledovat, jak vaše investice do čisté energie roste.

KDO MÁ NÁROK?

RODINNÉ DOMY

Jste majitelem rodinného domu, nebo teprve stavíte? Využijte všech výhod fotovoltaického systému a snižte si své vstupní náklady díky dotaci z dotačního programu Nová Zelená Úsporám. Majitelé rodinných domů mají nárok na dotaci až 220 000Kč.

BYTOVÉ DOMY

Bydlíte v bytovém domě a chcete ušetřit za náklady na energiích? Pořiďte si fotovoltaiku na bytový dům a šetřete za každou připojenou bytovou jednotku. Dotační program Nová Zelená Úsporám se vztahuje i na bytové domy.

NA JAKOU DOTACI MÁM NÁROK?

Nevyznáte se v dotacích? Nevadí, my ano. Napište nám váš dotaz a my vám rádi se vším poradíme.

ČASTÉ DOTAZY

Nemusíte mít dokonalou střechu, abyste mohli využít výhody fotovoltaických elektráren. Naše firma se specializuje na instalaci fotovoltaických systémů na různé typy střech. Bez ohledu na to, zda máte střechu s náklonem, pultovou střechu, tašky nebo plech, naše týmy vám pomohou najít optimální řešení. Jsme zde, abychom vám poradili, jak co nejlépe využít sluneční energii na vaší střeše, a to s maximálním ohledem na efektivitu a estetiku. Vaše střecha může být cenným zdrojem obnovitelné energie, a my vám rádi ukážeme, jak ji využít ve prospěch vaší domácnosti či firmy.

Návratnost fotovoltaiky bývá velmi různorodá a to v závislosti na velikosti instalovaného výkonu, nasměrování a akumulaci. Většinou se návratnost pohybuje mezi 7 až 10 lety. Někdo může mít návratnost o něco nižší a někdo si počká na návratnost své investice o něco déle. Nechte nám svoji poptávku a my vám spočteme návratnost vašeho systému.

Dotace vám bude vyplacena po instalaci fotovoltaiky a zaplacení celého systému. Nová Zelená Úsporám vyplácí dotace nejpozději do půl roku od dokončení instalace, ale bývá to i dříve.

Životnost fotovoltaiky může být velmi dlouhá. Záruka na výkon panelů bývá od 20 let, ale fotovoltaický panel vydrží fungovat i 40 let. Bateriové úložiště je třeba měnit častěji, ale i zde se životnost pohybuje v řádech desítek let. Záruky na bateriový systém bývají od výrobců kolem deseti let.

Cena fotovoltaiky je velmi variabilní. Záleží na velikosti celého systému a na velikosti bateriového úložiště. V nabídce máme systémy již od desítek tisíc až po velké komplexí systémy v cenách stovek tisíc. 

Na fotovoltaické elektrárny do výkonu 50Kwp není třeba žádat o stavební povolení. Při větších systémech nad 50Kwp je třeba stavební povolení.

Nasměrování fotovoltaiky na jih není jediné vhodné nasměrování. Velmi výhodné může být nasměrování na východ a na západ. Jediné opravdu nevhodné nasměrování je na sever.

Nová zelená Úsporám

Nová Zelená Úsporám je dotační program Ministerstva životního prostředí administrovaný Státním fondem životního prostředí ČR zaměřený na úspory energií v rodinných a bytových domech. Zajistíme vám dotaci na vaši fotovoltaickou elektrárnu, ne na wallbox z tohoto programu.

NABÍDKA NA MÍRU

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.
Jméno
Co vás zajímá?

PŘIHLASTE SE K ODBĚRU NOVINEK

Ať vám nice neunikne.

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.

KONTAKT

Copyright Reenergy s.r.o. 2023