BACKUP

V případě výpadku elektrické rozvodné sítě, se odpojí i fotovoltaická elektrárna a vy budete doma po tmě. Tento problém řeší záložní backup systémy, které vám obnoví dodávku elektřiny z vaší baterie.

částěčný backup

Jedná se o částečnou zálohu vaší domácnosti. V případě tohoto systému jsou zálohovány vámi vybrané okruhy. Nejčastěji jsou zálohovány světelné okruhy, zásuvka na ledničku a zásuvkové okruhy v obyváku. Samozřejmě zálohované okruhy mohou být jakékoliv (jaké si zvolíte). Je ovšem třeba myslet s rozvahou, protože okruhy jsou napájené přes střídač z vaší baterie, která má omezenou kapacitu. Také je zde omezení v podobě střídače, který má omezený výkon. Výkon střídače se dá navýšit, ale je třeba zvážit zda se vám to vyplatí, protože výkonnější střídač bude jistě dražší. 

full backup

Díky full backup můžete mít zálohovaný celý dům. Systém se v případě výpadku dodávky elektrické energie ze sítě automaticky přepne a začne dodávat energii z baterie. Jedná se o velmi pohodlný způsob, ale je stále třeba myslet na kapacitu baterií. V případě výpadku je proto vhodné omezit svoji spotřebu na minimum, aby jste si svou uloženou energii nevyčerpali příliš brzo.

ZÍSKEJTE NABÍDKU NA MÍRU

PŘIHLASTE SE K ODBĚRU NOVINEK

Ať vám nic neunikne

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.

KONTAKT

Copyright Reenergy s.r.o. 2023